Kto je SlobodnaEuropa.eu?

Vitajte na stránke redakcie portálu SlobodnaEuropa.eu. Portál SlobodnaEuropa.eu sa venujeme témam zo sveta tech & IT, novinkám a správam z domova, zo sveta, z ekonomiky a sveta financií. Denne pre vás pripravujeme najnovšie informácie zo sveta hardwaru aj softwaru.

Okrem čítania článkov si však môžete u nás vytvoriť aj svoj účet a prispievať na fórum, napísať vlastný článok alebo recenziu smartfónov a tabletov.

V prípade ak máte akékoľvek otázky môžete nás kedykoľvek kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo cez náš FacebookInstagram alebo Twitter. A nájdete nás tiež na Pintereste a tumblr.

O redakcii

Ako nás môžete kontaktovať?

Máte akékoľvek otázky alebo námety či pripomienky? Kedykoľvek nás môžete kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo napríklad prostredníctvom sociálnych sietí.

Môžete nám tiež poslať námet na článok a novinku ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé alebo dôležité čo by nemalo uniknúť našej pozornosti. Privítame tiež aktuálne informácie z dopravy aby vaša cesta domov bola čo najrýchlejšia a hlavne bezpečná.

Kedykoľvek nás môžete kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára.

Poslať nám môžete aj SMS na číslo +421 940 642 323

Napísať nám môžete aj správu do nášho profilu @redakcia.

A napísať nám môžete aj mail na portal@slbeu.eu.

Redakcia

Sleduj aj ty aktuálne spravodajstvo zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a zo sveta tech a IT. Portál SlobodnaEuropa.eu ti však prináša oveľa viac – využiť môžeš fórum, sledovať tvoje obľúbené témy v skupinách a sledovať môžeš aj stránky firiem.

SlobodnaEuropa.eu je miestom kde môžeš vyjadriť svoj názor, zapojiť sa do diskusie, pridávať príspevky a byť v kontakte so svojimi priateľmi a pritom sledovať čo nové sa deje.

Tvoriť slobodnú Európu môžeš aj ty! Ako? Zapoj sa do diskusie v skupinách, pridaj vlastné články a recenzie a informuj o tom čo sa v tvojom okolí deje. Stačí si len vytvoriť svoj profil a môžeš byť aj ty v centre diania. Tak poď s nami tvoriť slobodnú Európu…

Šéfredaktor

Milan Šedivý 2

Milan Šedivý

SlobodnaEuropa.eu vznikla ako miesto pre vyjadrenie názoru, ktorý sa nie vždy musí páčiť. Každý z našich čitateľov sa môže zapojiť do diskusie a vyjadriť svoj názor. Nie sme ani nechceme byť klasické médium, ktoré je plné len informácií z politiky podľa toho koho redakcia preferuje alebo nie. Naším cieľom je informovať nezávisle a venovať sa témam, na ktoré sa často zabúda. Tak poď aj ty tvoriť slobodnú Európu s nami…

Pozrite si tiež ostatných redaktorov a neváhajte im napísať súkromnú alebo verejnú správu priamo cez portál SlobodnaEuropa.eu.

Inzercia a reklama

Pokiaľ by ste mali záujem o inzerciu a reklamu na SlobodnaEuropa.eu môžete nás kontaktovať prostredníctvom formulára. V rámci inzercie a reklamy neumožňujeme zobrazovanie takej reklamy, ktoré výrazne prekrýva obsah, obmedzuje čitateľnosť obsahu alebo je dátovo výrazne náročná.

Pre nás je najdôležitejšia používateľská skúsenosť a rozumné rozmiestnenie reklamy tak aby neobmedzovalo čitateľnosť. Riadime sa hlavne heslom rozumného množstva reklamy na jednej stránke. Maximálne umožňujeme zobraziť štyri reklamné plochy na jednej stránke.

Aktuálne na zobrazovanie reklamy a inzercie využívame primárne automatizované systémy pre zobrazovanie reklamy a inzercie. Viac sa dozviete aj v našich Zásadách ochrany osobných údajov