O nás

Vitajte na stránke redakcie portálu SlobodnaEuropa.eu. Portál SlobodnaEuropa.eu sa venujeme témam zo sveta tech & IT, novinkám a správam z domova, zo sveta, z ekonomiky a sveta financií. Denne pre vás pripravujeme najnovšie informácie zo sveta hardwaru aj softwaru.

Okrem čítania článkov si však môžete u nás vytvoriť aj svoj účet a prispievať na fórum, napísať vlastný článok alebo recenziu smartfónov a tabletov.

V prípade ak máte akékoľvek otázky môžete nás kedykoľvek kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo cez náš FacebookInstagram alebo Twitter. A nájdete nás tiež na Pintereste a tumblr.

Ako nás môžete kontaktovať

Máte akékoľvek otázky alebo námety či pripomienky? Kedykoľvek nás môžete kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo napríklad prostredníctvom sociálnych sietí.

Môžete nám tiež poslať námet na článok a novinku ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé alebo dôležité čo by nemalo uniknúť našej pozornosti. Privítame tiež aktuálne informácie z dopravy aby vaša cesta domov bola čo najrýchlejšia a hlavne bezpečná.

Napíšte nám

Kedykoľvek nás môžete kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára.

Pošlite SMS

Poslať nám môžete aj SMS na číslo
+421 940 642 323
(Spoplatnené ako bežná SMS)

Náš profil

Napísať nám môžete aj správu do nášho profilu @redakcia

Mail

A napísať nám môžete aj mail na portal@slbeu.eu.

Sleduj aj ty aktuálne spravodajstvo zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a zo sveta tech a IT. Portál SlobodnaEuropa.eu ti však prináša oveľa viac – využiť môžeš fórum, sledovať tvoje obľúbené témy v skupinách a sledovať môžeš aj stránky firiem.

SlobodnaEuropa.eu je miestom kde môžeš vyjadriť svoj názor, zapojiť sa do diskusie, pridávať príspevky a byť v kontakte so svojimi priateľmi a pritom sledovať čo nové sa deje.

Tvoriť slobodnú Európu môžeš aj ty! Ako? Zapoj sa do diskusie v skupinách, pridaj vlastné články a recenzie a informuj o tom čo sa v tvojom okolí deje. Stačí si len vytvoriť svoj profil a môžeš byť aj ty v centre diania. Tak poď s nami tvoriť slobodnú Európu…

Milan Šedivý

šéfredaktor

SlobodnaEuropa.eu vznikla ako miesto pre vyjadrenie názoru, ktorý sa nie vždy musí páčiť. Každý z našich čitateľov sa môže zapojiť do diskusie a vyjadriť svoj názor. Nie sme ani nechceme byť klasické médium, ktoré je plné len informácií z politiky podľa toho koho redakcia preferuje alebo nie.

Naším cieľom je informovať nezávisle a venovať sa témam, na ktoré sa často zabúda. Tak poď aj ty tvoriť slobodnú Európu s nami…

Pozrite si tiež ostatných redaktorov a neváhajte im napísať súkromnú alebo verejnú správu priamo cez portál SlobodnaEuropa.eu.

Inzercia

Pokiaľ by ste mali záujem o inzerciu a reklamu na SlobodnaEuropa.eu môžete nás kontaktovať prostredníctvom formulára. V rámci inzercie a reklamy neumožňujeme zobrazovanie takej reklamy, ktoré výrazne prekrýva obsah, obmedzuje čitateľnosť obsahu alebo je dátovo výrazne náročná.

Pre nás je najdôležitejšia používateľská skúsenosť a rozumné rozmiestnenie reklamy tak aby neobmedzovalo čitateľnosť. Riadime sa hlavne heslom rozumného množstva reklamy na jednej stránke. Maximálne umožňujeme zobraziť štyri reklamné plochy na jednej stránke.

Aktuálne na zobrazovanie reklamy a inzercie využívame primárne automatizované systémy pre zobrazovanie reklamy a inzercie. Viac sa dozviete aj v našich Zásadách ochrany osobných údajov